Catalano - wyprodukowano we Włoszech?>

Catalano to synonim jakości, najnowszej technologii oraz precyzji. To również marka, która działa na europejskim rynku łazienkowym już od ponad pięćdziesięciu lat oraz wiedzie na nim niekwestionowany prym. Dbałość o każdy szczegół czy chociażby trwałość ceramiki sanitarnej, którą tworzą, potwierdzają jednoznacznie, że Włosi są doskonałymi projektantami i producentami.

Wyprodukowano we Włoszech...

Catalano to producent pochodzący z Włoch, który nie tylko zajmuje się produkcją ceramiki sanitarnej do łazienek, ale również i bierze udział w jego projektowaniu. To pozwala sądzić, że Catalano cieszy się precyzją wykończenia i trwałością. Ceramika ta obejmuje nie tylko sprzęt sanitarny, ale również akcesorium i dekoracje łazienkowe. Nie można również ukryć, że przedmioty te są produkowane w zgodzie z najnowszą technologią oraz wykańczane ręcznie w warsztatach rzemieślniczych. To z kolei oznacza, że każdy z nich jest oryginalny oraz niepowtarzalny, a rzemieślnicy używają całego swojego kunsztu, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferty Catalano zawiera wiele serii, na przykład:
- Sfera;
- Star,
- Canova Royal;
- Verso;
- Zero;
- Inova Finishes.
Warto również wspomnieć, że ceramika cieszy się pozytywnymi opiniami oraz wysokimi ocenami ze strony klientów.

Firma Catalano

Firma Catalano została założona w 1967 roku i obecnie jest pierwszą włoską firmą, która oferuje najwyższą jakość ceramiki sanitarnej. Stworzyła ona ceramikę dla wielu światowych obiektów, między innymi w Austrii, Australii, Chinach, Chorwacji oraz w Republice Czeskiej. Jest to marka, która na uznanie pracowała przez wiele lat, a dziś sięga po swoje dotychczasowe doświadczenie w celu produkowania ceramiki łazienkowej na najwyższym poziomie, starając się pozostawić własną konkurencję daleko z tyłu.
Więcej produktów na stronie www.Banyo.pl
Tags: